Powered by Smartsupp

Podmínky pronájmu

přehledné a transparentní podmínky

Denní limit 200 km

Povolený denní nájezd u našich dodávek je při pronájmu do 29 dní (včetně) 200 km. Např. při pronájmu na 10 dní má klient k dispozici v základní sazbě nájezd 2 000 km. Při rezervaci dodávky si můžete v případě potřeby sjednat za poplatek 2 000 Kč za den možnost neomezeného počtu najetých kilometrů. Při pronájmu na 30 dní a více je denní limit 100 km = 40 dní = 4 000 Kč.

Cestování do zahraničí

Naše klienty samozřejme neomezujeme a po předchozí dohodě povolujeme výjezd s našimi vozy do zahraničí. Samozřejmostí je získání písemného potvrzení, které budete pro výjezd potřebovat. S ohledem na možná rizika však počítejte s vyšší kaucí, která je stanovena individuálně.

Ceník pronájmu

U každé dodávky, který máme v nabídce najdete jednoduchou online kalkulaci pronájmu. Stačí jenom zadat termín, ve kterém dodávku potřebujete a rovnou vidíte cenovou nabídku. Nemusíte tak nikam volat nebo složitě počítat, kolik za zapůjčení dodávky zaplatíte.

Rezervace online

Rezervace na dodávku přijímáme pouze přes rezervační formulář, který najdete u každé dodávky. Telefonicky si samozřejmě můžete ověřit dostupnost, ale v každém případě vás kvůli administrativním požadavkům požádáme o rezervaci přes naše stránky. Je to jednoduché, přehledné a do zaplacení objednávky i nezávazné.

Jaké doklady budete potřebovat?

Fyzické osoby

Při pronájmu našich dodávek fyzickou osobu (i fyzickou osobou podnikající = OSVČ), od vás budeme potřebovat občanský a řidičský průkaz (budete potřebovat oprávnění na skupinu B).

Právnické osoby

Právnické osoby předloží výpis z OR, občanský a řidičský průkaz (budete potřebovat oprávnění na skupinu B) a pokud není při podpisu smlouvy přítomen statutární zástupce firmy, pak bude potřebovat doložit jeho plnou moc.

Cizinci

V případě zapůjčení osoby, která nemá platné trvalé bydliště v ČR bude potřeba doložit také cestovní pas. Předem upozorňujeme, že se může výše kauce u cizinců navýšit.

Všeobecné obchodní podmínky

Základní podmínky pronájmu už znáte, nyní si můžete přečíst naše všeobecné obchodní podmínky a náš reklamační řád. Není se čeho bát. Rozsah našich podmínek je stejný, jako u každé jiné půjčovny. Berte prosím ohled na skutečnost, že půjčujeme nové, respektive zánovní dodávky a našim cílem je ochránit náš majetek, proto nemohou být podmínky stručnější.